Pub- Kawiarnia- Piwo Krakowskie

Zapraszamy do zlokalizowanego w budynku hotelowym (wejście w narożniku ulic Jachowicza i Obrońców Westerplatte) Pubu-Kawiarni.
Parzymy wspaniałą kawę oraz warzymy na miejscu piwo własnej produkcji. Piwo pochodzi z lokalnego, kameralnego browaru.

W pubie zorganizujemy każdą imprezę na życzenie naszych gości.

Jesteśmy lokalnym kameralnym browarem mieszczącym się w Hotelu Płock gdzie warzymy wyśmienite oryginalne niepasteryzowane Piwo Krakowskie.

Naszą recepturę opieramy na naturalnym chmielu i słodzie. Cały proces produkcyjny możesz zobaczyć na własne oczy gdzie kadzie warzelne wraz z urządzeniami sterującymi procesem warzenia znajdują się bezpośrednio w naszym pubie.

Dzięki własnemu ujęciu doskonałej oligoceńskiej wody nasze piwo ma niepowtarzalny świeży smak i aromat któremu nie można się oprzeć.

Warzymy siedem rodzajów piwa:

piwo krakowskie-etykiety

Z radością informujemy państwa, że nasz browar jest pierwszym browarem w Płocku w 1000 – letniej jego historii. W okresie średniowiecza i renesansu polskie grody, zamki i kasztelanie – każdy z nich chciał u siebie warzyć piwo. W Płocku ta możliwość zaistniała dopiero obecnie dzięki nowoczesnej technice – możliwości dokonania odwiertu i eksploatacji doskonałej jakości wody oligoceńskiej.

W pubie zorganizujemy każdą imprezę na życzenie naszych gości.